Restauracja Aramia po kuchennych rewolucjach.

W Szczecinie miały miejsce Kuchenne Rewolucje prowadzone przez znaną Restauratorkę Magdę Gessler. Restauracja Aramia to egzotyczne smaki o korzeniach syryjskich. Podczas kuchennych rewolucji została odświeżona karta Menu oraz wnętrze lokalu, przyszedł też czas na wybór nowoczesnego oprogramowania do prowadzenia restauracji. Wybór padł na X2System produkcji ADITH Technologies. Dzisiaj mija już ponad 2 miesiące od emisji odcinka kuchennych rewolucji a do restauracji ciągle przychodzą liczni klienci zarówno ci nowi jak i powracający smakosze kuchni syryjskiej.

Sezon letni w pełni- nowości w Naszym portfolio...

Jak zapowiadaliśmy, u Nas zmiany na lepsze :))
Wraz z nadchodzącymi upałami i falą klientów w Państwa lokalach, mamy przyjemność zaprezentować unikalny zestaw przeznaczony do małej gastronomii (lodziarnie, kawiarnie, foodtrucki, ogródki itp), choć nie tylko. Jest to w pełni kompletny zestaw, gotowy do sprzedaży, który składa się z urządzenia mini POS (dotykowy ekran o przekątnej 7"), bardzo małej drukarki fiskalnej Themo HS oraz oprogramowania X2System, kóry umożliwia szybką i sprawną sprzedaż nawet w najmniejszym punkcie.

Zmiany, zmiany, zmiany...

Już niebawem nasz blog przejdzie małą metamorfozę... Będzie to oczywiście zmiana na lepsze, dzięki której będą Państwo mieli na bieżąco dostęp do informacji o produktach, promocjach i naszych sukcesach, którymi chcemy się razem z Państwem dzielić.

Mamy nadzieję, że będzie to krótka, aczkolwiek przydatna i inspirująca lektura.

Strony